Witamy w świecie Mocca Loca!

By Wiktoria from Mocca Loca

Posted in

Biżuteryjny Blog Mocca Loca powstał
z miłości do biżuterii i… fajnego życia

Biżuteryjny… czy to znaczy, że piszemy tylko o biżuterii? Nie, piszemy o wszystkim co nas kręci, o tym co dzieje się fajnego w Naszym życiu, w Naszej firmie i wokół Nas. Bo chcemy się z Wami dzielić tym co mamy najfajniejsze.

Chcemy pokazać Wam kawałek Naszego świata, który kręci się przede wszystkim wokół Mocca Loca. Jesteśmy zwykłymi dziewczynami z niezwykłą pasją i determinacją!

Mocca Loca Blog będzie świetnym odbiciem tego co się u Nas dzieje. Będziecie mogły zajrzeć nam dosłownie do kuchni – uwielbiamy gotować, więc na pewno znajdzie się tu również artykuł kulinarny.

Zapraszamy do świata Mocca Loca!

O czym będziemy pisać? Trendy – tutaj zgromadzimy wszystkie nasze inspiracje – biżuteryjne  i modowe, które mają wpływ na to jak wygląda biżuteria Mocca Loca.

Lifestyle – tutaj będzie wszystko, od eventów, po gotowanie, czyli miejsca i sytuacje gdzie możecie spotkać Nas oraz biżuterię Mocca Loca

Backstage – tutaj będziecie miały okazję zobaczyć Nas od kuchni. Kim jesteśmy, jak działamy, jak ostatnio pracowałyśmy. Wszystko co dotyczy działania i rozwijania Mocca Loca

Porady – jak dobrać długość naszyjnika czy bransoletki oraz co z czym łączyć – podzielimy się z wami cennymi poradami oraz naszymi spostrzeżeniami.

btt