Welcome to Mocca Loca world!

By Wiktoria from Mocca Loca

Posted in

Mocca Loca blog was created because of the love to jewellery and… cool life. We write about fashion, trends and lifestyle – minimalistically!

Biżuteryjny… czy to znaczy, że piszemy tylko o biżuterii? Nie, piszemy o wszystkim co nas kręci, o tym co dzieje się fajnego w Naszym życiu, w Naszej firmie i wokół Nas. Bo chcemy się z Wami dzielić tym co mamy najfajniejsze.

Chcemy pokazać Wam kawałek Naszego świata, który kręci się przede wszystkim wokół Mocca Loca. Jesteśmy zwykłymi dziewczynami z niezwykłą pasją i determinacją!

Mocca Loca Blog będzie świetnym odbiciem tego co się u Nas dzieje. Będziecie mogły zajrzeć nam dosłownie do kuchni – uwielbiamy gotować, więc na pewno znajdzie się tu również artykuł kulinarny.

Zapraszamy do świata Mocca Loca!

O czym będziemy pisać?

Trendy – tutaj zgromadzimy wszystkie nasze  inspiracje – biżuteryjne  i modowe, które mają wpływ na to jak wygląda biżuteria Mocca Loca.

Lifestyle – tutaj będzie wszystko, od eventów, po gotowanie, czyli miejsca i sytuacje gdzie możecie spotkać Nas oraz biżuterię Mocca Loca

Backstage – tutaj będziecie miały okazję zobaczyć Nas od kuchni. Kim jesteśmy, jak działamy, jak ostatnio pracowałyśmy. Wszystko co dotyczy działania i rozwijania Mocca Loca

Porady – jak dobrać długość naszyjnika czy bransoletki oraz co z czym łączyć – podzielimy się z wami cennymi poradami oraz naszymi spostrzeżeniami.

btt