Szaro mi… bardzo

By Wiktoria from Mocca Loca

Posted in | Tags : , , ,

Czy ktoś zrobił Was kiedyś na szaro? Bo My to same robimy się na szaro! Tak tak, od stóp do głów. I musimy przyznać, że to uwielbiamy. Nasza miłość do tego koloru jest tak wielka, że zadedykowałyśmy mu całą kolekcję naszych koralikowych bransoletek, czyli nasze Szaro Mi: Rozetkove Love, Grey Story, Mała Szara i z Miłości do Szarości.

SONY DSC                 SONY DSC

Szary jeszcze do niedawna uznawany był za kolor nudny i raczej mało wyrazisty. Dawno i nieprawda! Dzisiaj wszędzie królują szare płaszcze, sukienki i dodatki. Polscy designerzy prześcigają się w pomysłach opierając całe swoje kolekcje na tym jednym kolorze. Kolor ten pokochały również blogerki modowe oraz styliści. Szary kolor królował  także na wybiegach w Łodzi.

Nasze ulubione szare stylizacje?

Naszą absolutną miłością jest długa szara sukienka od FE MALE Warsaw oraz oczywiście nasze bransoletki i tak podbijamy ulice Warszawy.

Według Nas, szary jest nową klasyką i zdetronizował  czerń. Pięknie prezentuje się w połączeniu z niemal każdym kolorem, klasyki doda mu biel i czerń, frywolności zieleń , natomiast pastelowego looku blady róż i błękit. Szary stanowi idealną bazę do praktycznie wszystkich stylizacji. Jest mega stylowy i sprawdza się w każdej sytuacji i o każdej porze dnia.

Trochę więcej o naszej szarej kolekcji bransoletek

Głównymi ozdobami bransoletek z kolekcji Szaro Mi stanowią zawieszki. Pierwsza z nich to duże zawieszki w kształcie ręki Fatimy oraz Rozety, które w całości wykonane zostały ze srebra próby 925. Hamsa chroni od złych ludzi, oddala nieszczęście, pech, strach i przygnębienie, pomaga osiągnąć siłę i moc, a także szczęście. Rozeta natomiast jest symbolem doskonałości oraz nierozerwalnych więzi. Jej splot może oznaczać zawiłości ludzkiego życia oraz miłości.

 

SONY DSC                 SONY DSC

Koraliki wykonane z jadeitu przyjmują przejrzysto-szary kolor. Gładkość a jednocześnie naturalne niedoskonałości struktury tego kamienia dodają mu nonszalanckiego charakteru. Jadeit uznawany jest za kamień spokoju, przyciągający dobrobyt oraz szczęście.

Fasetkowane koraliki z agatu szarego przyjmują od mleczno-szarego po przejrzysto-szary kolor. Naturalne niedoskonałości struktury tego kamienia dodają mu nonszalanckiego charakteru. Każdy koralik ma niepowtarzalny wzór. Agat uznawany jest za minerał pomagający w utrzymaniu równowagi emocjonalnej – działa uspokajająco i dodaje pewności siebie.

 

btt