DSC_0584_2

Rocznicowa sesja Mocca Loca z balonami

By Wiktoria from Mocca Loca

Posted in | Tags : , , , , ,

Mocca Loca działa i tworzy dla Was już od dwóch lat!
Z tej okazji chciałyśmy uchylić rąbka tajemnicy
i opowiedzieć Wam parę słów o sobie…

Zacznijmy od początku. Jestem Kama i najbardziej na świecie kocham uszczęśliwiać innych ludzi. Od niedawna nośnikiem mojego szczęścia i miłości jest Mocca Loca. Wszystko zaczęło się dawno temu od fascynacji modą, którą zaszczepiła we mnie moja Mama.

W domu od zawsze królowała maszyna do szycia w otoczeniu wielobarwnych materiałów, przyborów do szycia i modowych magazynów. Same projektowałyśmy i wcielałyśmy nasze ciuchowe projekty w życie. Jak to zwykle bywa, każda kreacja potrzebuje dodatków. Dlatego zaczęłyśmy również eksperymentować z biżuterią. Tworzenie biżuterii zaczęłyśmy od misternie plecionych sznureczkowych bransoletek.

Teraz Mocca Loca to pełen profesjonalizm! Tworzymy bransoletki, naszyjniki, pierścionki i kolczyki. Tworzymy, bo nie jestem sama. Wszystko nie byłoby moźliwe, gdyby nie moja kochana Mama.

Mama to nie tylko wspólniczka, ale też moja największa bohaterka! Dzieli nas prawie 3 tysiące km, gdyż ja od 4 lat mieszkam na Cyprze, a Mama w Warszawie. Mocca Loca stała się naszym łącznikiem i wspólną pasją, kochamy to robić, bo możemy robić to razem. Biżuterię tworzymy wspólnie, mama zajmuje się jej dystrybucją w Polsce, a ja zaopatruję lokalne cypryjskie butiki.

Mamy nadzieję, że będziemy Was nadal wspólnie zarażać miłością do minimalistycznej biżuterii Mocca Loca i że przyjaźń z Mocca Loca będzie trwać, bo robimy to dla każdej z Was! Przy okazji naszego małego jubileuszu poniosło nas w tym świętowaniu i zdarzyła nam się mała sesja zdjęciowa.

Po raz pierwszy Mocca Loca i ja – Kamila
Z miłością – Mocca Loca

DSC_0907_2
DSC_0877
DSC_0751_2
btt