Mocca Loca
minimalistyczna biżuteria

Mocca Loca to marka biżuterii, która stawia przede wszystkim na minimalizm oraz jakość.
Jesteśmy kobietami, które tworzą wyjątkową biżuterię dla wyjątkowych kobiet.

Minimalistyczna biżuteria ze srebra

Kochamy minimalizm, prostotę oraz elegancję

I taka właśnie jest nasza biżuteria. Oryginalna, niewymuszona, delikatna jak mgiełka, właśnie taka jaka jest każda kobieta. Bo dla nas biżuteria ma subtelnie, wręcz niezauważalnie podkreślić naszą kobiecość, nasze naturalne piękno i doskonałość.

W kobietach ponad wszystko cenimy właśnie naturalność oraz wewnętrzne światło, dlatego chcemy, żeby biżuteria, którą będziecie nosić pomagała Wam to jeszcze bardziej podkreślić. Nie chcemy, żeby przysłaniała to, co macie w sobie najpiękniejsze!

Tylko czyste srebro
próby 925

Cóż jest bardziej dystyngowanego od srebra i złota? Te metale szlachetne cenione są przez kobiety na całym świecie nie tylko za elegancję ale przede wszystkim za wysoką jakość. My, dziewczyny Mocca Loca, również lubimy otaczać się przedmiotami o najwyższej jakości!

Dlatego cała nasza biżuteria wykonana jest z czystego srebra próby 925. Wszystkie jej elementy, od zawieszki i łańcuszka po zapięcie są w całości ze srebra. Wersje pozłacane pokrywane są warstwą złota aż dwukrotnie, aby były bardziej odporne na ścieranie.

Ręczna
robota

Cała nasza biżuteria wykonana jest ręcznie przez Mistrza Jubilerskiego, który z wielką precyzją i zaangażowaniem tworzy każdy pojedynczy element, dzięki czemu końcowy efekt jest zawsze olśniewający.

Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić Wasze oczekiwania i wymagania względem biżuterii Mocca Loca. Zwracamy uwagę na każdy, nawet najmniejszy szczegół abyś mogła poczuć się naprawdę wyjątkowo!

btt