Naszyjniki gwiazd

By Wiktoria from Mocca Loca

Posted in

Less is more… czyli motto delikatnej biżuterii,
na której punkcie oszalało całe środowisko polskich celebrytów…
nie da się ukryć, że oszalałyśmy także i My!

Skąd się wzięły Naszyjniki Gwiazd?

Naszyjniki Gwiazd – tak jest teraz nazywana delikatna biżuteria, którą upodobały sobie ostatnio Kinga Rusin, Agnieszka Szulim, Magda Mołek, czy Marina Łuczenko. W Mocca Loca robimy wszystko, żeby modne łańcuszki gwiazd dostępne były również dla Was!

Naszyjniki Gwiazd według Mocca Loca

Nasza wersja Naszyjników Gwiazd ta minimalistyczna biżuteria, która składa się z cieniutkiego jak mgiełka łańcuszka oraz prostych zawieszek. Te ostatnie przyjmują zazwyczaj kształt symboli: nieskończoność symbolizująca ciągłość, kółeczko oznaczające życie, czaszka, która ma przypominać nam o kruchości życia. Są też takie, w których trudno doszukać się znaczenia jak np. nasza blaszka. Może Ty nam powiesz co ona oznacza dla Ciebie?

Kochamy prostotę

My, czyli Dziewczyny z Mocca Loca, od dawna ceniłyśmy sobie minimalizm. Wyznajemy teorię że zawartość naszych szaf powinna bazować na trzech kolorach: białym, czarnym i szarym, oraz że biżuteria ma być jedynie delikatnym i nieprzytłaczającym dodatkiem. Nie oznacza to, że nie lubimy kolorów ani rzucającej się w oczy biżuterii, My po prostu cenimy prostotę. I taką wyznajemy filozofię.

W poszukiwaniu inspiracji

Szukając inspiracji do naszych wyrobów skupiłyśmy się na tych największych markach biżuteryjnych: VanRycke, Rita&Zia oraz Beller. Jednocześnie chciałyśmy stworzyć coś oryginalnego, unikatowego i autorskiego. Tak właśnie powstała nasza kolekcja Naszyjniki Gwiazd, która w bardzo szybkim czasie podbiła Wasze serca!

btt