Delikatne naszyjniki gwiazd – co noszą polskie celebrytki?

By Wiktoria from Mocca Loca

Posted in | Tags : , , , , , ,

Naszyjniki Gwiazd
delikatne, minimalistyczne, wydobywające urodę, lekko połyskujące w słońcu.
Taką biżuterię pokochały polskie celebrytki,
a idąc za ich przykładem również polskie fashionistki.
Naszyjnik Gwiazd

Na cieniutkim jak mgiełka łańcuszku, krótkie przy samej szyi, bądź długie podkreślające dekolt. Wykonane z najwyższej jakości surowców – takie łańcuszki i taka biżuteria króluje na polskich salonach. Minimalistyczną biżuterię celebrytki noszą praktycznie do wszystkiego, podkręca ona look i nadaje szyku nawet sportowej stylizacji.

Delikatną urodę Magdy Mołek podkreśla złoty naszyjnik z kółeczkiem. Pięknie prezentuje się na szyi prowadzącej „Pytanie na śniadanie”. Magda Mołek słynie z dobrego gustu, zawsze szykowana i elegancka prezenterka podąża za najnowszymi trendami także w kwestii biżuterii.

Rockowego pazura stylizacji Mai Sablewskiej nadają łączone ze sobą delikatne łańcuszki. Stylistka lubi zestawiać ze sobą dużo biżuterii. Tak zwane layers – czyli warstwy to jeden z obecnych trendów wakacyjnych.

Kto jak kto, Maja zna się na modzie jak nikt inny, jeansowa spódniczka, flanelowa czerwona koszula i burza delikatnych łańcuszków… i jak tu się nie zakochać…

Piękna Agnieszka Szulim jest inspiracją nie jednej Polki. Zawsze w trendach, dystyngowana uwielbiająca bawić się modą, stawia także na delikatne łańcuszki. Kółeczko, blaszka a także czaszka to główne elementy delikatnych naszyjników Agi. Prezenterka TVN łączy je ze sportowymi bluzami, ale także z t-shirtami i sukienkami.

Guru fitnessu Ewa Chodakowska udowadnia nam, ze nawet w dresie można wyglądać ekstrawagancko. Szyję sportsmenki zdobi łańcuszek z kółeczkiem bądź delikatny napis love. Łańcuszki podkreślają wspaniały dekolt Ewy i delikatnie mienią się w trakcie każdego wykonywanego ćwiczenia. W takim stylu aż chce się ćwiczyć.

My jesteśmy zachwycone stylem naszych celebrytek i podążając za nimi stworzyłyśmy kolekcję – Naszyjniki Gwiazd, którą mamy nadzieję pokochacie także Wy…

btt