Kto pokochał minimalistyczną biżuterię Mocca Loca?

Przedstawiamy Wam Blogerki, Fashionistki, Stylistki, Magazyny i Butiki
oraz oczywiście nasze wspaniałe Klientki,
które pokochały naszą delikatną biżuterię tak bardzo jak My!
Naszyjnik Czaszka
by Kokorinoo
Nie tylko my jesteśmy wielkimi fankami Naszyjnika z Czaszką. Znana modowa blogerka Kokorinoo po raz kolejny wystąpiła z naszym naszyjnikiem. Malutka czaszka dodaje rockowego charakteru każdej jej stylizacji. W tym wydaniu nasz naszyjnik świetnie pasuje do super-modnej bluzy PLNY Warszawska Lala. A Wy jak nosicie naszą Czaszkę?

Zobacz naszyjnik
10653874_763047130450582_997863312720674888_n

Cyrkoniowa Bela
magazyn Dobre Rady
Daria Widawska wystąpiła w naszej Pozłacanej Cyrkoniowej Beli z kolekcji Crystallove na okładce magazynu Dobre Rady.
Ciepła i niesamowicie kobieca Daria tym razem również zachwyciła nas swoją naturalną i prostą stylizacją. Łańcuszek z Belą pasuje tutaj idealnie!

Zobacz naszyjnik
SONY DSC
SONY DSC
Pierścionek z sercem - Claudia
Pierścionek z serduszkiem
magazyn Claudia
Nasz pierścionek z serduszkiem pojawił się w miesięczniku Claudia. Ponownie udowadniamy, że biżuteria Mocca Loca sprawdza się w każdej sytuacji, nawet w przedszkolu. Proponowana przez Claudię stylizacja przygotowana została specjalnie dla Pani przedszkolanki. My jesteśmy nią zachwycone! A Wy co o tym sądzicie?

Zobacz pierścionek
Pozłacany pierścionek z kółeczkiem
by Małgosia
Kolejna zadowolona Klientka! Dostałyśmy dzisiaj to oto piękne zdjęcie z paroma bardzo miłymi słowami uznania dla naszej biżuterii i pracy. Miło rozpoczęty dzień :)

Zobacz pierścionek
Małgorzata w pierścionku Karmaring od Mocca Loca
Kokorino w pierścionkiem Karma - Karmaring od Mocca Loca
Karmaring
by Kokorinoo
Uwielbiamy stylizacje Kokorinoo. Tym razem olśniła nas wspaniałym połączeniem brązowej skóry z jasnym swetrem. Nasz pozłacany pierscionek z kółeczkiem Karmaring świetnie pasuje do jej stylizacji i niesamowicie jesiennych paznokci!

Zobacz tę stylizację
sadaads
Crystallove
by Kokorinoo
Kanarkowy sweter i nasze pozłacane łańcuszki z kolekcji Crystallove wyglądają na boskiej Kokorinoo idealnie! Lepiej byśmy tego nie dopasowały. Cyrkoniowy trójkąt to w naszym sklepie jeden z niekwestionowanych bestsellerów. Widać podbił nie tylko nasze serca… A Ty jak nosisz naszą biżuterię?

Zobacz tę stylizację
btt