Kolekcja Infinity Love

Nieskończenie delikatna i minimalistyczna

Skąd się wzięło Infinity Love? To nazwa kolekcji naszej minimalistycznej biżuterii ze znakiem nieskończoności, który zawładnął naszymi sercami. Delikatna i wyjątkowa zawieszka w kształcie znaku nieskończoności zawieszona na subtelnym łańcuszku… taka jest właśnie nasza kolekcja Infinity Love.

Jak i kiedy powstał pomysł na biżuterię ze znakiem nieskończoności? Modę na ten symbol zapoczątkowały oczywiście zagraniczne gwiazdy i ikony mody takie jak Rihanna. Trendy szybko przeniknęły do naszego polskiego światka mody i gwiazd. Pierwsze zaczęły je nosić Magada Mołek, Kinga Rusin, Maja Szablewska i Marina Łuczenko.

My również zachwyciłyśmy się tą minimalistyczną biżuterią ze znakiem nieskończoności, ale modele te nie były jeszcze tak dostępne. Dlatego postanowiłyśmy stworzyć własną wersję nieskończoności! Nasz znak nieskończoności zmieniał się od kształtów po wielkości. Dzisiaj możemy dumnie powiedzieć że odkryłyśmy ten najpiękniejszy ze wszystkich naszych znaków nieskończoności. I już go więcej zmieniać nie zamierzamy!

Infinity Love to cały przekrój biżuterii od naszyjników i bransoletek po pierścionek i kolczyki. Wszystko w mega minimalistycznym stylu, czyli tak jak lubimy najbardziej!

Cała nasza biżuteria wykonana jest oczywiście z czystego srebra próby 925. Wersje złote są dwukrotnie złocone. Wszystkie elementy wykonuje nasz Mistrz Jubilerskich. Wkładamy w tworzenie naszej biżuterii dużo serca, aby skradła Twoje serce i abyś mogła się nią cieszyć na długo!

Naszyjniki nieskończoność

Nieskończenie kobiece

Naszyjniki, my nie wychodzimy z domu bez nich. Są naszym obowiązkowym wyposażeniem :) nawet jak wychodzimy w dresie po zakupy naszyjnik musi być! Dlatego naszyjniki z nieskończonością są w naszej kolekcji Infinity Love najważniejsze! Od nich zawsze wszystko się zaczyna. Kobieca szyja i ramiona są prawdziwym dziełem sztuki! Smukłość, delikatne zagłębienia i subtelnie wystające kości są niesamowicie kobiece. Nasze naszyjniki z nieskończonością swoją delikatnością jeszcze bardziej podkreślają naszą kobiecość i zmysłowość. Zobaczcie wszystkie modele, które dla Was przygotowałyśmy!

Nieskończoność! Żadne inne pytanie nie poruszyło tak głęboko duszy człowieka

Bransoletki nieskończoność

Nieskończenie kobiece

Wszystko zawsze zaczyna się od naszyjnika, a kończy na bransoletce. Uwielbiamy nosić komplety. Dlatego do każdego naszyjnika z kolekcji Infinity Love zaraz powstała bliźniacza do niego bransoletka nieskończoność. Nie ma to jak zestaw! :)

Nadgarstki to kolny element naszego kobiecego ciała, który wprost ubóstwiamy. To są takie nasze kobiece atuty. Nasze bransoletki nieskończoności jak zwykle mają za zadanie delikatnie i subtelnie przyciągnąć uwagę.

Ale miłość jest nieskończona, jak nieskończone jest gwiaździste niebo, jak nieskończone jest wiecznie nieukojone morze.” Eleanor Farjeon

Pierścionek i kolczyki nieskończoność

Nieskończenie kobiece

Co to za kolekcja bez pierścionka i kolczyków! Pomyślałyśmy sobie “tak nie może być!” i zaraz wzięłyśmy się do projektowania nowych wzorów! I powstały! Ultra delikatne kolczyki i pierścionek nieskończoność. Pierścionek to nasz bestseller, można go nosić na dwa sposoby: tradycyjnie i w połowie palca.Nasz pierścionek nieskończoność w rozmiarze S nadaje się do tego idealnie! My uwielbiamy ten nowy trend noszenia dużej ilości delikatnych i minimalistycznych pierścionków.

Więcej o kolekcji Infinity Love

btt