Kolekcje Mocca Loca

Historia rozwoju minimalistycznej biżuterii Mocca Loca

Mocca Loca to przede wszystkim minimalistyczna biżuteria. Proste formy, przejrzystość oraz wysoka jakość – to jest to, co lubimy najbardziej!

Naszą biżuterię tworzymy już od paru dobrych lat. Przez ten czas wiele form oraz motywów przewijało się przez naszą pracownię. Niektóre projekty od samego początku były skazane na sukces, niektóre zaczynały jako malutkie projekciki, które w zatrważającym tempie rozrastały się do rangi bestsellerów, ale były również takie, które umarły śmiercią naturalną.

Są wśród naszych kolekcji również  i takie projekty, które powstawały dzięki waszej inicjatywie, a które potem na stałe wprowadziłyśmy do naszej oferty – z niemałym sukcesem.

Cały proces wyszukiwania trendów, projektowania nowych wzorów, a następnie wdrażanie ich w życie jest dla nas niesamowicie fascynujące. Bo czemu niektóre modele biżuterii są rozchwytywane jak ciepłe bułeczki, podczas gdy inne pozostają niedocenione oraz niezauważone.

Jedno jest pewne – Mocca Loca ciągle się rozwija, cały czas wprowadzamy nowe modele biżuterii, odświeżamy stare kolekcje, jak również wycofujemy te, którymi zainteresowanie jest znikome. Oczywiście wszystko zawsze w minimalistycznym stylu – tak jak lubimy najbardziej!

Na tej stronie chciałyśmy przybliżyć trochę naszą drogę rozwoju oraz nasze kolekcje. Poznajcie historię kolekcji Mocca Loca…

“Kółeczka czy perły?”

Infinity Love czyli symbol nieskończoności

Kolekcja Infinity Love to nasz mały ukłon w stronę znaku nieskończoności. W naszych projektach biżuterii odnajdziecie naprawdę wiele wariacji na temat tego symbolu. Nieskończoność zawitała na stałe we wszystkich rodzajach biżuterii, którą tworzymy: naszyjniki, bransoletki, kolczyki oraz pierścionki.

btt