SONY DSC

Jak nosić pierścionki?

By Wiktoria from Mocca Loca

Posted in | Tags : , ,

W tym sezonie króluje boho. Boho to połączenie stylu hippie ze stylem orientalnym. Stylizacje mają być na luzie a charakteru ma dodawać im biżuteria, której ma być duuuużo. My w tym sezonie postawiłyśmy na pierścionki.

Jak nosić pierścionki w tym sezonie? Dużo pierścionków – tak trzeba je nosić! W modzie nie istnieją takie określenia jak “za dużo” bądź “tego nie powinno się łączyć”. Moda w szerokim pojęciu nie ogranicza a wprost przeciwnie – często skłania ku temu żeby eksperymentować, łączyć style i “przesadzać” z ilością nakładanych ubrań bądź jak w tym przypadku biżuterii, a konkretnie pierścionków. Jest jedno ale! Trzeba to robić umiejętnie i ze smakiem.

W tym sezonie dozwolone jest dosłownie wszystko! Całkowicie bezkarnie możemy łączyć złoto ze srebrem. Modne jest również noszenie kilku tych samych pierścionków na jednej dłoni. Coraz częściej spotykane jest również noszenie pierścionków na górnej części palca – czyli powyżej kości środkowej. Nie potrzeba do tego kupować specjalnych pierścionków, wystarczy mniejszy rozmiar lub zmienić palec na, którym zazwyczaj nosisz swój pierścionek. Najlepiej nadają się do tego delikatne i cieniutkie obrączki np. nasz pierścionek z kuleczek lub nieskończoność.

Jak więc dobrać pasujące do siebie pierścionki? Pierścionki Mocca Loca zostały zaprojektowane w jednym, minimalistycznym stylu, dlatego bezkarnie można je ze sobą dowolnie łączyć! Dotyczy to zarówno nowej kolekcji (sygnet, kuleczki i pałeczka), jak i naszych sztandarowych pierścionków (karma, nieskończoność i serduszko).

W naszym sklepie w nowościach znajdziecie tzw. statement ring – dużą, grubą, masywną obrączkę – sygnet, która wygląda pięknie sama jak i w połączeniu z resztą naszych pierścionków. Następnie mamy delikatną obrączkę, wykonaną z malutkich kuleczek, oraz nietypowy pierścionek z długą pałeczką.

Wszystkie trzy pięknie prezentują się zarówno razem jak i osobno. My z uwagi na obecne trendy zachęcamy do noszenia ich razem, a także łączenia z pierścionkami z naszych poprzednich kolekcji.

Nie bójcie się zaszaleć! I pamiętajcie, że w tym sezonie im więcej tym lepiej…

SONY DSC
SONY DSC
btt