Srebrny Naszyjnik Gwiazdka

Promocja!
Naszyjnik Gwiazdka - srebrny
  • Naszyjnik gwiazdka - srebrny
  • SONY DSC

109.00  89.00 

Na stanie

Srebrny naszyjnik z zawieszką w kształcie Gwiazdki z kolekcji Universe. Wykonany z czystego srebra próby 925. Niesamowicie delikatny, kobiecy i minimalistyczny. Nie z tego świata…

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię o “Srebrny Naszyjnik Gwiazdka”

Naszyjnik Gwiazdka… ujmująca, perfekcyjna, wyjątkowa…
aż zabrakło mi słów podziwu” 

Pozłacany Naszyjnik Gwiazdka

Naszyjnik Gwiazdka to nasz nowy ulubieniec… Malutka zawieszka gwiazdka nawleczona na “diamentowy” łańcuszek. Efekt jest niezaprzeczalnie ujmujący! My zakochałyśmy się od pierwszego wejrzenia… Wy też?

Zarówno zawieszka Gwiazdka jak i łańcuszek wykonane są z prawdziwego srebra próby 925.

Naszyjnik Gwiazdka z kolekcji Universe

W naszej najnowszej kolekcji Universe znalazły się dwa nowe naszyjniki z zawieszkami: malutką gwiazdeczką i równie malutkim i ujmującym kółeczkiem, które nazwałyśmy adekwatnie do kolekcji Orbitką.

Kolekcja Universe to nie tylko srebrne i pozłacane łańcuszki, ale również kamienie naturalne – tym razem te najmniejsze i najdrobniejsze.

SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC

Wschodząca Gwiazda

Pomyśl o swojej przyszłości. Co chcesz osiągnąć? Jak chcesz żeby wyglądało twoje życie za rok, dwa czy trzy lata? Obmyśl plan, który pomoże Ci zrealizować Twoje marzenia. Teraz załóż nasz Naszyjnik z Gwiazdką i traktuj go jako talizman oraz przypomnienie tego co chcesz w życiu osiągnąć!

I nigdy nie zapomnij, że jesteś wschodzącą gwiazdą tego świata!

Gwiazda Wieczoru

Uwielbiasz być Gwiazdą Wieczoru? Chcesz błyszczeć i być podziwianą? Załóż nasz Łańcuszek z Gwiazdką i świeć jak Gwiazda!

A może jest w Twoim życiu osoba, która jest dla Ciebie jak Gwiazda bez której nie możesz żyć? Podaruj jej Naszyjnik z Gwiazdką i wyraź to, co czujesz.

 

Szczęśliwa Gwiazda

Potrzebujesz odrobinę szczęścia? Chyba każdemu by się ono przydało! Szczęście może czaić się za każdym rogiem! Złap je teraz i nie puszczaj! Nasz Naszyjnik Gwiazdka zatrzyma je dla Ciebie i nie pozwoli odejść! Od dziś to Twoja Szczęśliwa Gwiazda.

A może pragniesz szczęścia do kogoś bardzo Ci bliskiego? Podaruj jej nasz naszyjnik i przywołaj szczęście!

SiStar

Masz najwspanialszą Siostrę na świecie? Chcesz jej to powiedzieć? I chcesz żeby zawsze o tym pamiętała! Podaruj jej nasz Naszyjnik z Gwiazdką i powiedz że jest Twoją najjaśniejszą i najcudowniejszą Gwiazdką jaką w życiu miałaś! Naszyjnik nie pozwoli jej zapomnieć, o tym jak ważną osobą jest w Twoim życiu!

Nowa kolekcja Universe… iście gwiazdorska obsada wśród mojej biżu.” 

Recently Viewed

You have not viewed any product yet!
btt