Pozłacany Naszyjnik z Maleńkim Kółeczkiem – Orbitka

Promocja!
Naszyjnik z malutkim kółeczkiem - pozłacany

109.00  89.00 

Na stanie

Delikatny, pozłacany naszyjnik z Maleńkim Kółeczkiem z kolekcji Universe. Malutka zawieszka na subtelnym,”diamentowym” łańcuszku. W całości wykonany z czystego srebra próby 925, dwukrotnie złocony. Niesamowicie ujmujący… nie z tego świata.

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię o “Pozłacany Naszyjnik z Maleńkim Kółeczkiem – Orbitka”

Kategorie: , .
Naszyjnik Malutkie Kółeczko… kolejne kółeczko?
Nareszcie! Już nie mogłam się doczekać…” 

Pozłacany Naszyjnik Malutkie Kółeczko

Do pracowni Mocca Loca kolejny raz wkradło się kółeczko! Który to już raz? Straciłyśmy rachubę. Szczerze… nie mogłyśmy się powstrzymać! Nasza miłość do kółeczek jest bezwarunkowa. Zawsze będziemy chciały więcej i więcej i więcej… Wy też to czujecie?

Jakie jest Malutkie Kółeczko? Jest naprawdę malutkie, najmniejsze ze wszystkich jakie miałyśmy. Do tego dodałyśmy nasz najładniejszy “diamentowy” łańcuszek. Kółeczko luźno na nim wisi. Wprost piejemy z zachwytu!

Naszyjnik Orbitka z kolekcji Universe

Nasz naszyjnik z malutkim kółeczkiem postanowiłyśmy nazwać… Orbitka. A to ze względu na jej kształt, który nasuwa nam na myśl orbitę… A do tego nasza zawieszka jest taka malutka i drobniutka. Pasuje idealnie!

Kolekcja Universe to nie tylko łańcuszkowe naszyjniki, ale również sznurkowe bransoletki z naturalnymi kamyczkami. Całość wygląda naprawdę gwiezdnie… nie z tego świata.

Recently Viewed

You have not viewed any product yet!
btt