Pozłacana bransoletka karma – kółeczko

Promocja!
SONY DSC

109.00  89.00 

Bransoletka Karma na delikatnym łańcuszku. W całości wykonana z czystego srebra próby 925, dwukrotnie złocona. Nie zapomnij napisać w komentarzu długość łańcuszka, którą wybierasz: 16, 17 czy 18cm lub z regulacją np. 16cm/17cm.

Dodatkowe informacje

Materiał

srebro próby 925, dwukrotnie złocone

Wymiary

Średnica kółka: 16mm

Długość

Bransoletki wykonujemy w trzech długościach: 16cm, 17cm i 18cm. Swój wybór koniecznie napisz w komentarzu do zamówienia!

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Napisz pierwszą opinię o “Pozłacana bransoletka karma – kółeczko”

Kategoria: .

Bransoletka Karma na łańcuszku

Maksymalnie minimalistyczna

Jaka jest nasza Bransoletka Karma? Bransoletka Karma to cieniutkie, delikatne kółeczko do którego za pomocą małych kółeczek doczepiłyśmy łańcuszek. Te małe kółeczka nawleczone są na duże kółko, dzięki czemu są ruchome. Łańcuszek nie jest “na sztywno” przymocowany do naszego głównego kółeczko, lecz do małych kółeczek dzięki czemu można go przesuwać.

Bransoletka jest bardzo urokliwa. Kółeczko jest dość duże, a przez i bardziej widoczne na ręku. My lubimy jak łańcuszek jest idealnie dopasowany do nadgarstka (ma delikatnie większy obwód niż sam nadgarstek) – trochę ciężej jest go zapiąć (trzeba prosić bliskich o pomoc :), ale za to kółko zawsze pozostaje na swoim miejscu. Bransoletka karma może również luźno wisieć na nadgarstku. Wszystko zależy od tego kto co lubi.

Co oznacza Karma? Karma to pojęcie pochodzące z buddyzmu oraz hinduizmu, które niepostrzeżenie przeniknęło do naszej europejskiej kultury i zadomowiło się w niej na dobre. My, Europejczycy nieco uprościliśmy jej znaczenie i większość z nas rozumie je jako – czyń dobrze a w przyszłości dobre uczynki wrócą do Ciebie.

Co jeszcze może oznaczać koło? Kobiecość, harmonię, równowagę… Tylko od Ciebie zależy jakie znaczenie będzie miała dla Ciebie ta bransoletka. Być może stanie się symbolem wielkiej przyjaźni? Albo kolejnym dowodem miłości, wierności i oddania? Jedno jest pewne! Będzie świetnym prezentem!

Każda zakupiona u nas biżuteria pakowana jest w śliczne pudełeczko z naszym logiem przewiązanym delikatną kokardką. I masz gotowy prezent!

Jak wykonana jest bransoletka? Nasza Bransoletka z Kółeczkami w całości wykonana jest ze srebra próby 925, dwukrotnie złocona. Każde kółeczko wykonane zostało ręcznie przez Mistrza Jubilerskiego, który z wielkim zaangażowaniem i precyzją dopracowuje każdy szczegół naszej biżuterii.

Jaka długość? Łańcuszek zapinany jest za pomocą okrągłego zapięcia. Długość łańcuszka nie jest regulowana. Dostępny jest on w trzech wymiarach: 16cm, 17cm i 18cm.

Zmierz obwód nadgarstka i dodaj trochę zapasu (1-2cm). Pamiętaj, że im mniej zapasu dodasz tym ciężej będzie ją samodzielnie zapiąć. Możesz również poprosić nas o dorobienie regulacji. Bransoletka 16cm/17cm będzie miała dwie możliwości zapięcia.

Skompletuj zestaw

U nas koła na okrągło

Który naszyjnik do tej bransoletki? Zawieszka Karma wykorzystałyśmy również do stworzenia naszyjników, dzięki czemu powstała cała kolekcja biżuterii Karma. Do wyboru macie dwa naszyjniki. Naszyjnik Mała Karma, jest dużą kopią Bransoletki Karmy. Natomiast do stworzenia Naszyjnika Nawleczona Mała Karma użyłyśmy “diamentowego” łańcuszka na którym kółeczko jest luźno przewleczone.

Recently Viewed

You have not viewed any product yet!
btt