Jak dobrać rozmiar bransoletki?

By Wiktoria from Mocca Loca

Posted in

Kupując bransoletkę Mocca Loca będziesz musiała wybrać jej rozmiar. Do wyboru są cztery rozmiary: 17cm, 18cm, 19cm oraz 20cm. Rozmiar to nic innego jak długość łańcuszka, z którego bransoletka jest zrobiona.

Nie wiesz który rozmiar wybrać?

Obawiasz się, że bransoletka będzie za ciasna albo za luźna? Zbyt duża będzie przeszkadzała w codziennych czynnościach lub po prostu zsunie Ci się z ręki. Za ciasna natomiast będzie niewygodna.

Długość bransoletki powinna być tak dobrana, abyś zapomniała że masz ją na ręku

Powinno się ją nosić tak naturalnie jak ubranie. Jak jednak dobrać jej długość bez przymierzania? Bardzo prosto, sama zobacz…

Na początku zmierz obwód swojego nadgarstka w najszerszym jego miejscu

Będzie to zapewne długość między 14 a 19 cm. Do tej wartości trzeba jeszcze dodać między 1 a 4 cm zapasu. Aby to zrobić musisz się najpierw zdecydować na rodzaj bransoletki: łańcuszkowa czy koralikowa? Ich długości oblicza się trochę inaczej.

W przypadku bransoletki łańcuszkowej, do obwodu Twojego nadgarstka dodajemy 1-2 cm

Bransoletka koralikowa potrzebuje więcej zapasu – między 3 cm (delikatnie opina się na nadgarstku) a 4 cm (delikatnie opada)

Voilà! Znasz już swój rozmiar bransoletki.

Bransoletka dobrana „na oko”

Jeżeli chcecie podarować naszą bransoletkę komuś w prezencie i nie macie możliwości ustalenia rozmiaru, proponujemy wybór najbardziej typowego rozmiaru.

Najpopularniejsze rozmiary bransoletek to: 18 cm w przypadku bransoletki łańcuszkowej i 20 cm dla bransoletki koralikowej

Jeżeli okaże się jednak, że rozmiar bransoletki nie jest odpowiedni, nic się nie stało! Wymienimy ją dla Ciebie

btt